میزبانی وب نگهبان هاست تماس با شرکت نگهبان
توافق نامه


استفاده شما از وب سایت  نگهبان  به معنای توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن زیر خواهد بود. این توافق نامه بین گروه ميزباني وب نگهبان  که از این پس در این توافق نامه "نگهبان " نامیده می شود از یک سو و شما و یا نماینده قانونی شما که از این پس " کاربر " نامیده می شود از سوی دیگر صورت میگیرد. برای استفاده از خدمات در این وب سایت می بایست این توافق نامه مورد تایید کاربر قرار گرفته باشد در غیر اینصورت از ارائه خدمات معذور خواهیم بود.


این توافق نامه کلیه قوانین و مقررات حاکم بر استفاده از خدمات و یا محصولات نگهبان را تشریح خواهد کرد.


قوانین مطرح شده در این توافق نامه در مورد کلیه خدمات و محصولات نگهبان  اعمال خواهد شد در صورتیکه خدمت و یا محصولی از چهار چوب این توافق نامه تبعیت نکند، در هنگام ارائه آن، توافق نامه خاص ارائه خواهد شد.


قوانین کلی خدمات و محصولات


1) تغییرات در توافق نامه


کاربر می بایست با کلیه تغییراتی که هر از چند گاه ممکن است در این توافق نامه صورت گیرد، موافقت کرده و محدودیتهای جدید را بپذیرید . رعایت این بند تا زمانی که کاربر از خدمات و محصولات نگهبان استفاده می نماید، الزامی است .


2) ارائه اطلاعات درست


کاربر می بایست اطلاعات صحیح و بروز شده خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات نگهبان  در اختیار قرار دهد.نگهبان  برای برقراری تماس با کاربر از این اطلاعات استفاده خواهد کرد .در صورت ارائه اطلاعات نادرست و یا ناقص که باعث گردد نگهبان نتواند با کاربر تماس حاصل کند ، نگهبان این حق را برای خود محفوظ می داند که حساب کاربر را قطع و یا به حالت تعلیق در آورد.


3) حریم خصوصی کاربر


نگهبان به هیچ وجه از اطلاعات خصوصی کاربر به غیر از چهار چوب " رویه های حفاظتی" مندرج در همین وب سایت استفاده نخواهد کرد.


4) امنیت حساب (Account) کاربر


کاربر می بایست از نامهای کاربری و گذر واژه های مورد استفاده خود  بطور کامل حفاظت نموده و در صورتیکه فرد یا افراد حقیقی و

حقوق دیگری از آنها مورد استفاده نمایند، نگهبان هیچگونه مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد.


5) استفاده در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس


کاربر متعهد میگردد که به هیچ عنوان از خدمات و محصولات نگهبان بر خلاف چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع استفاده ننماید. در غیر این صورت  نگهبان ن مجاز است که اطلاعات کاربر را در صورت تقاضای دستگاههای قضائی و دولتی برای اجرای قانون در اختیار انان قرار دهد.

•نگهبان  این حق را برای خود قائل است که نحوه استفاده از محصولات و خدمات خود توسط کاربر را بررسی نموده و به اختیار خود آن را قطع یا تعلیق نماید.

• چناچه کاربر با استفاده از محصولات و خدمات نگهبان  اقدام به نشر هرزنامه (Spam) و یا سایر موارد غیر اخلاقی شود،نگهبان  مجاز به لغو خدمات خود خواهد بود.

• اعمال غیر اخلاقی در این توافق نامه عبارتند از افترا زدن، سوء استفاده مادی و معنوی، اعمال مغایر با عفت، اعمال مرتبط با تجارت جنسی،

اعمال مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و بین الملل، وارد شدن به رایانه دیگران و بطور کلی ورود به شبکه های دیگران بصورت غیر مجاز و

غیر قانونی (حک کردن )، انتشار ویروس و برنامه های مخرب به شبکه های دیگران ، استفاده غیر قانونی از تصاویر کودکان و ... . بدیهی است

اعمال غیر قانونی و غیر اخلاقی تنها به به موارد مطروحه محدود نمی باشد.


6) مالکیت معنوی


کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی  متعلق به  نگهبان  است . کاربر موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و در خواستی درباره سود خدمات و محصولات نگهبان  نخواهد کرد.


7) استفاده از خدمات و محصولات نگهبان


• کاربر نمی تواند نرم افزار را بر روی هر پایگاه اطلاع رسانی بطور همزمان نصب کند مگر با اجازه نگهبان

• کاربر نمی تواند در نرم افزار تغییرات ایجاد کرده و یا از این نرم افزار، نرم افزار دیگری را مشتق کند.

• هیچ عملی برای دسترسی به کد منبع (SOURCE Code) نرم افزار مجاز نمی باشد.

• نرم افزار و تمامی نسخه های کپی آن که مشترک بطور مجاز تهیه نماید، تحت مالکیت معنوی نگهبان  هستند.


8) هزینه و پرداخت


کلیه هزینه های خدمات و محصولات نگهبان  بر طبق چهار چوب مندرج دروب سايت از کاربر اخذ خواهد شد . چنانچه کاربر نسبت به پرداختهای خود قصور داشته باشد،نگهبان  این حق را دارد که ادامه خدمات خود را به حالت تعلیق در آورد.


9) عدم وجود ضمانت


نگهبان  هیچ گونه ضمانتی مبتنی بر اینکه محصولات و خدمات  ، احتیاجات کاربر را به طور کامل بر آورده می کند، نمی دهد و همچنین اینکه، سرویس ها قطع نمی شود، برنامه ها بدون خطا هستند.


هر گونه مسوولیت یا دِینی را در مورد هر گونه بیان یا تضمینی برای قابل فروش بودن، یا مفید بودن (برای هدف خاصی) را از خود سلب می کند.


مشتری اقرار و تضمین می کند که مشتری این سند را به طور کامل خوانده است و وقت کافی برای اطلاع از جوانب قانونی آن داشته است یا اینکه از این کار چشم پوشی کرده است و بنابراین شرایط و ضوابط مندرج در این سند را بدون هیچ گونه ابهامی درک کرده و با آنها موافق است.
 این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

کليه حقوق اين وب سايت براي روياپردازان مي باشد.