میزبانی وب نگهبان هاست تماس با شرکت نگهبان


نمايندگي هاست نگهبان

در صورتيکه تمايل به ارائه فضاي ميزباني به مشتريان خود ميباشيد ، سرویس نمايندگي هاست نگهبان پاسخ نیاز شماست. این سرویس ها شما را قادر می سازد تا بتوانید سرویس های مورد نظر خود را تعریف و با نام خودتان به کاربرانتان ارائه نمایید. در این سرویس ها شما بدون نیاز به مسائلی مانند نگهداری از شبکه و سرور ها ، مدیریت سرور ها ، پرداخت هزینه های لایسنس نرم افزارها و یا پرداخت هزینه سرور اختصاصی و ... فقط به تجارت خود می پردازید .


در این میان نگهبان  تمامی امور مربوط به نگهداری و مدیریت سرورها ، نصب و راه اندازی سرویس ها بر روی آنها را انجام خواهد داد ، بدین ترتیب شما می توانید تجارت خود را توسعه دهید. همچنین تمام امور مالی ، پشتیبانی و تماسی مشتریان با شماست و بدین ترتیب شما به راحتی با نام خود به فعالیت می پردازید و نامی از برتینا به میان نمی آید.

تعريف پلن هاي  ميزباني وب بدون محدوديت. نمایندگان هاست کنترل پنلی کامل برای فروش فضا دارند و میتوانند سی پنل ارائه کنند نماينده قادر در به تعريف پلن هاي  ميزباني وب بر اساس سرويس اختصاص يافته خود مي‌باشد. در تعريف Planها هيچ محدوديت و حداقلي وجود ندارد

       

سئوال :آیا نامی  نگهبان در خدماتی که نماینده ارایه میدهد وجود دارد؟

خیر هیچگونه نام یا ردپایی جز نام شرکت شما به کاربران نمایش داده نخواهد شد و تمامی ایمیل های ارسالی, لوگوها و... با نام شما میباشد


DNS اختصاصي

از آنجا که سرویس دهنده Hosting هر دامنه توسط NSهای آن (بطور مثال ns1.hostname.com و ns2.hostname.com) مشخص میشود و این NSها نیز با Whois هر دامنه نمایش داده میشود، نماینده قادر به استفاده NSهای اختصاصی خود میباشد.
نام سرویس


Plan 1


Plan 2


Plan 3

فضـــای میزبانـــی

5000MB

10000MB

20000MB

پهنای باند ماهیانه

نا محدود

نا محدود

نا محدود

ساير امکانات

نا محدود

نا محدود

نا محدود

کنترل پانل

لینوکس + کنترل پنل سی پنل+ کنترل پنل نمایندگی whm

لینوکس + کنترل پنل سی پنل+ کنترل پنل نمایندگی whm

لینوکس + کنترل پنل سی پنل+ کنترل پنل نمایندگی whm

هزینه سالیانه ( تومان)

1،999,000

2،500,000

3،000,000درصورت تمايل به نمايندگي هاست نگهبان درخواست خود را براي ما ارسال فرماييد
 این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است

کليه حقوق اين وب سايت براي روياپردازان مي باشد.